SON DAKİKA | Galatasaray’da olağanüstü genel kurul! Yönetim yetki istiyor, Erden Timur sürprizi

Galatasaray Kulübü, gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda yetki istemek amacıyla olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştiriyor.

Sarı-kırmızılı kulübün İstanbul’daki Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki toplantısında çoğunluğa bakılmadı. Olağanüstü genel kurul toplantısı Galatasaray YouTube hesabından canlı olarak yayınlanıyor.

CANLI |

09:40 06 Temmuz 2024

ERDEN TİMUR KONUŞACAK MI?

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak genel kurulda eski Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur’un da konuşma yapabileceği öğrenildi. Son olarak bir YouTube kanalına çıkan Timur’un kongrede de söz alabileceği bildirildi.

 

 

09:40 06 Temmuz 2024

YETKİ İSTENECEK

Kulüp yönetimi, genel kurul üyelerinden; Galatasaray Adası, Florya Metin Oktay Tesisleri arazisi, Mecidiyeköy binası, Kemerburgaz’da inşaatı devam eden yeni kamp tesisleri, Büyükçekmece arazisi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Kalamış Tesisleri, Burhan Felek Ergun Gürsoy Yüzme Havuzu, Maslak Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri, Beyoğlu Hasnun Galip Binası ve Küçükçekmece kürek tesislerinde faaliyetlerin yürütülmesi, ilgili hukuki işlem ve tasarrufların gerçekleştirilmesi bakımından 31 Mayıs 2026 tarihine kadar yetki verilmesini isteyecek.

09:35 06 Temmuz 2024

YETKİ MADDELERİ REVİZE EDİLECEK

Başkanı Özbek’in özellikle Florya arazisi için gelen eleştirileri dikkate alarak istenen yetki maddeleriyle ilgili bazı düzenlemeler yapacağı öğrenildi. Yapılacak revizelerle beraber muhalefetin kaygılarının giderileceği belirtildi.

Canlı Anlatım Özeti

  • ERDEN TİMUR KONUŞACAK MI?
  • YETKİ İSTENECEK
  • YETKİ MADDELERİ REVİZE EDİLECEK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir