Real Madrid’de Toni Kroos için Arda Güler sevinci!

Türkiye adına turnuvanın öne çıkan isimlerinden olan Arda Güler’in performansı, Türkiye dışında İspanya’da da oldukça yakından takip ediliyor. Real Madrid forması giyen genç futbolcu hakkında Marca gazetesinde dün ‘Arda Güler’in değişimi’ başlıklı bir yazı kaleme alındı.

19 yaşındaki oyuncunun eflatun-beyazlılara transfer olmasının ardından geçen bir yıllık sürede kendisini çok geliştirdiği ana fikri üzerine kurulan makalede, Arda’nın kulübünde sezon sonuna doğru yükselen formunu, milli takıma da taşıdığı belirtildi. Real Madrid kulübünün, futbolcusunun EURO 2024’teki grafiğini yakından takip ettiği ve performansından dolayı büyük memnuniyet duyduğu vurgulandı.

Genç yıldızın gerek açtığı ortalarda adrese teslim topları gerekse çektiği şutlardaki isabetlerinin, kulübü için yeni sezonda gerekli olacak önemli bir eksiklği doldurabileceğine işaret edildi.

Real’in Alman futbolcusuun emekliye ayrıldığına dikkat çekilerek “Avrupa Kupası’nda yıldızı parlayan sol ayağı, bu sezon Toni Kroos’un vedasının ardından ana şutörünü kaybeden Real Madrid için bir başka iyi haber olabilir. Bu durum, Ancelotti’nin bu sezon dikkate alacağı noktalardan biri olacak” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir